درباره ما

به سرزمین مهر خوش آمدید

قدیم‌ها به‌محض این‌که تقویم دو سه روز تعطیلی رسمی را نشان می‌داد، باروبندیل سفر می‌بستیم و حرکت می‌کردیم. حالا اینکه کجا اقامت کنیم، هتلمان دارای چه امکاناتی باشد، اصلاً مکان اقامتی مناسبی پیدا می‌شود یا نه دیگر بعد از رسیدن معلوم می‌شد.

حتی ممکن بود جایی گیرمان نیاید، هتل‌ها پر باشند، خوشی سفر با دغدغه مکان اقامت همراه شود و باقی ماجراها ...

با گسترش همه‌جانبه اینترنت و دسترسی راحت‌تر عموم مردم به آن، نیاز به یک مرجع کامل از لیست هتل‌ها، امکانات، خدمات با قابلیت رزرو آن‌ها احساس شد. حالا بسیاری قبل از سفر با بررسی امکانات، خدمات و رزرو هتل با خاطری آسوده مسافرت خود را شروع می‌کنند. سفرانه از سال 86 فعالیت خود را در زمینه ارائه رزرو اینترنتی هتل آغاز کرد. مهم‌ترین هدف این مجموعه چند برابر کردن لذت سفر شما است. ما از این‌که در لحظات خوش مسافرت کنار شما باشیم، هیجان‌زده هستیم.

امروزه سفرانه با پوشش دهی بیش از 600 هتل در سراسر کشور و داشتن قابلیت خرید توانسته به یکی از محبوب‌ترین سایت‌ها در زمینه گردشگری تبدیل شود. در این شرکت بر آنیم با تیمی متخصص و جوان مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مهم گردشگری شامل هتل‌ها، هتل آپارتمان‌ها، اقامتگاه‌های بومگردی و جاذبه‌های تاریخی، طبیعی را گردآوری کرده و در اختیار شما قرار دهیم. به این امید که هر کس، از هر مکانی و در هرلحظه‌ای اراده کند، بین انبوه اطلاعات بتواند راحت‌ترین، بی‌دردسرترین و مطمئن‌ترین رزرو هتل و یا هواپیما را انجام دهد. طی سالیان متمادی خدمت به شما عزیزان مهم‌ترین افتخارمان، میزان رضایت بالای کاربران از سفرانه و پشتیبانی قوی این سایت است.